Sami dva - Ve víru emocí (CD)

Nové CD hudebního uskupení Sami dva obsahuje 11 autorských písní inspirovaných jazzem, francouzským musettem nebo balkánským folklórem. Album vznikalo v Praze více jak rok a mastering provedl Miroslav Mužík. Ilustraci na obálce nakreslil malíř Jakub Velecký Nečas. Dvě skladby z CD naleznete pod textem. Cena je 200,- Kč.


AKORDEON BEZ HRANIC

Notový sešit Akordeon bez hranic nabízí převážně autorské skladby inspirované širokou škálou hudebních žánrů. Od francouzských valčíků, přes jazz a tango, až po hip-hop nebo úpravy lidových písní.

Sešit, určen mírně pokročilým hráčům, obsahuje celkem 16 skladeb pro sólový akordeon a 4 skladby pro komorní hru. Vhodné pro žáky prvního stupně základních uměleckých škol, ale také pro dospělé amatérské hráče, kteří by se rádi naučili něco nového. Kompletní nahrávky naleznete na YouTube nebo dole pod textem. Cena je 150,- Kč.

SNADNÉ ETUDY PRO AKORDEON

Snadné etudy jsou určeny základním uměleckým školám nebo amatérským hráčům. V sešitě naleznete 35 autorských etud různých žánrů, které jsou především skladbami než technickými cvičeními. Nahrávky všech etud jsou k poslechu na YouTube nebo dole pod textem. Cena je 150,- Kč.

KONCERTNÍ ETUDY PRO AKORDEON

Koncertní etudy jsou určeny žákům druhého stupně ZUŠ, nebo žákům konzervatoří. V notách najdete 8 etud různých žánrů. Nahrávky všech etud jsou k poslechu na YouTube nebo dole pod textem. Cena je 150,- Kč.

Možnost osobního odběru, Praha - Žižkov na adrese Řehořova 13, nebo zaslání přes zasilkovna.cz. Všechny publikace je možné objednat také v elektronické podobě.