Dělejte hudbou radost i vy

Těžko říct, jak se stane, že se bubeník a klavírista znovu vrátí k akordeonu, moje hudební „výlety“ mi ale umožnily nakouknout pod pokličku jiných nástrojů. Při výuce se proto snažím uplatnit myšlenku, že hudba je jenom jedna a nezáleží na tom, na co ji člověk hraje.

Na brněnské konzervatoři jsem studoval hru na knoflíkový akordeon (B-Griff) a aktuálně hraji na akordeon klávesový, takže učím oba systémy.

Mám rád pestrost nejen v životě, ale i v hudbě, proto hraji všechny možné žánry, ať jsou to české, moravské, rakouské nebo irské lidovky, jazz, balkán, musette, argentinské tango, nebo i pop a rock, a cokoli z toho vás rád naučím nebo vám pomůžu s citem a hratelně upravit jakoukoli písničku nebo skladbu. Díky studiu na konzervatoři rád poradím i s technicky náročnějším hraním.

 

Učím buď v učebně na adrese Bieblova 9 (poblíž zastávky  metra - Anděl), nebo není problém se domluvit jinak. Stačí, když mne kontaktujete a na detailech už se domluvíme. Více informací o naší akordeonové škole na: http://harmonika.cz/vyuka